Antep Haberleri, Antep Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Prof.Dr. Aydoğan Anka’da

Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Prof.Dr. Ümrah Aydoğan, Özel Gaziantep Anka Hastanesi bünyesine katılarak, hasta kabulüne başladı.

Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Prof.Dr. Ümrah Aydoğan kimdir?

Prof.Dr. Ümrah Aydoğan, 1957 yılında Eskişehir’de doğdu. 1981 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof.Dr. Ümrah Aydoğan, 1981-1982 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı’nda Asistan Doktor, 1982-1986 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Asistan Doktor, 1987 Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı, 1987-1993 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalı’nda Uzman/Başasistan,1993 Çocuk Kardiyolojisi Yan Dal Uzmanı, 1993 Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doçenti, 1994-1995 Londra Guy’s Hospital’’ Çocuk Kardiyolojisi Departmanında Felow’’ (Avrupa Çocuk Kardiyolojisi Derneğinin İlk Kez Verdiği Burs İle), 2005 Nisan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Profösörü olarak görev yapmıştır.

Prof.Dr. Ümrah Aydoğan’ın ilgi alanları; Ekokardiyografi, Kalp Kataterizasyonu, Girişimsel Kalp Kataterizasyonu’dur.

Bir önceki yazımız olan GSO UR-GE şekerli ürünler ihracat takımı projesi açılış toplantısı yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi