Antep Haberleri, Antep Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gökçek'ten o iddiaya sert tepki!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı (YSK) Sadi Güven’in eşi Özgür Güven’in Büyükşehir Belediyesinde daha önce danışman, şimdi de daire başkanı olarak görev yaptığı iddialarına sert tepki gösterdi.  
 
İddialara Twitter’dan cevap veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, “Birinin adı Süleyman Kılıç, öbürünün adı Ergun Kaftancı… Bunlar kendilerine yazar diyorlar. Palavracı, iftiracı takımından. Bu ikisi Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven’in eşinin belediyede önce danışmanlık, sonra daire başkanlığı yaptığını iddia etmişler” dedi.   

Gökçek, daha önce kendisinin danışmanı olan ve şimdi ise Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı olarak görev yapan Özgür Güven’in bazı gazetecilerin iddia ettiği gibi YSK Başkanı Sadi Güven’in eşi Özgür Güven olmadığını belirterek, Daire Başkanı Özgür Güven’in fotoğraflarını da paylaştı. Gökçek, “Palavracılar, az bi tetkik etseniz benim önce danışmanım, sonra Kırsal Daire Başkanım olan kişinin Özgür Güven olduğunu öğrenirdiniz. Yalnız Özgür Güven kadın değil erkek… Yuh sizin gazeteciliğinize. İşte Özgür Güven, hadi bakayım sıra sizde özür dileyin...” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bozdağ'dan sert tepki! Alçağın biri başlıklı makalemizde bekir bozdağ, fransa ve Philippe Moreau Defarges hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi