Antep Haberleri, Antep Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Milletvekili Yüksel’in ismi Gaziantep’te yaşayacak

Şahinbey Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısının 1.oturumu, Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Toplantıda geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede vefat eden Milletvekili Abdulkadir Yüksel’in ismi Akkent Mahallesi Binbaşı Aslan Kulaksız Bulvarı ile 16 Nolu sokak kesişimindeki parka verildi. Toplantıda Yüksel için dua da edildi.

Gündem maddeleri

Şahinbey Belediye Meclisi Ekim ayı ilk oturumu, yapılan yoklamanın ardından Meclis bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme alınan 19 maddenin 9’u İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na, 4’ü Plan Bütçe Komisyonuna, 1’i tarife komisyonuna sevk edilirken 2 madde ise teklif karar olarak oylamaya sunuldu. 19 maddenin 3’ü gündeme sonradan dahil edildi. Şahinbey Belediyesi Meclisi görevlerinden istifa eden encümen üyeleri, komisyon üyeleri, Divan Katibi asil ve yedek üye seçimi de yapıldı. İstifa eden üyelerin yerine yeni üyeler seçildi.

Aşure ikramı yapıldı

Meclis sırasında Şahinbey Belediyesi meclis üyelerine ve meclisi takip eden basın mensuplarına aşure ikramında bulunuldu. Şahinbey Belediye Meclisi Ekim ayı 2. oturum toplantısını 05 Ekim 2017 Perşembe günü saat 16.00’da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

Bir önceki yazımız olan Tarihi Rumkale su sporu festivaline ev sahipliği yaptı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi