Antep Haberleri, Antep Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tahmazoğlu, kurban kesim yerlerini gezdi

Bayram namazını Ulu Camii’nde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve protokol ile birlikte kılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, daha sonra Karataş, Deniz, 23 Nisan ve Kılıçoğlu Semt Pazarlarını ziyaret ederek burada kurban kesmek için bekleyen vatandaşlarla bayramlaştı.

“Belediyemiz gerekli çalışmaları yaptı”

Vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde kurbanlarını kesmeleri için Şahinbey Belediyesi olarak gerekli önlemleri aldıklarını ifade eden Tahmazoğlu, “Bugün mübarek Kurban Bayramı’na kavuşmuş bulunuyoruz. Rabbimize binlerce hamt ediyoruz. Kurban kesim yerlerini geziyoruz. İlk olarak Deniz Mahallesi’nde bulunan kurban kesim yerimizi ve 23 Nisan Mahallemizde bulunan kurban kesim yerlerini, ziyaret ettik. Belediyemizce alınan önlemler sayesinde kurban kesimleri gayet güzel bir şekilde devam ediyor. Kasaplar, zabıta görevlilerimiz ve temizlik görevlilerimiz nezaretinde, vatandaşlarımız sırayla kurbanlarını kestiriyorlar. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Yavuzeli’nde Kurban Bayramı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir