Antep Haberleri, Antep Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ünlü yönetmen Zaim’den Rektör Gür’e ziyaret

Dr. Ali Gür’ü makamında ziyaret etti.

Aralarında Tabutta Röveşata, Filler ve Çimen ile Balık da bulunan birçok ödüllü filme yönetmenlik yapan yazar ve yönetmen Derviş Zaim’e Gaziantep Üniversitesi ile ilgili bilgi veren Rektör Prof. Dr. Ali Gür, 52 bin öğrencisi bulunan Gaziantep Üniversitesinin güçlü bir eğitimin yanı sıra, sosyal ve kültürel anlamda da öğrencilerine önemli imkanlar sunduğunu kaydetti. Rektör Gür, “Mavera Kongre Sanat Merkezimiz, gerek sahne donanımı, gerekse diğer fiziki özellikleriyle Türkiye’de az sayıda merkezin sahip olduğu imkanlara sahip. Salonumuz ulusal ve uluslararası birçok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor” dedi. Yönetmen Zaim de gerek eğitim gerekse sanatsal etkinliklerin yoğunluğundan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Rektör Gür’ü kutladı.

GAÜN Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ali Eminoğlu’un da bulunduğu ziyarette Rektör Prof. Dr. Ali Gür, yönetmen Derviş Zaim’e çeşitli hediyeler verildi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Tahmazoğlu’nun 23 Nisan Kutlaması başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir