Antep Haberleri, Antep Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Zehra’nın bisiklet hayali gerçekleşti

Sosyal belediyecilik anlayışıyla toplumun her kesimine hizmet vermeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da çocukların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

17 yaşındaki Zehra Kuzgun, belediyenin resmi web sitesinde “en büyük hayalim bir bisiklet almak. Bunu gerçekleştirirseniz beni dünyanın en mutlu çocuğu yaparsınız notunu yazarak, bisiklet talebinde bulunmuştu. Bu talebi alan Büyükşehir Belediyesi ekibi, 17 yaşındaki lise öğrencisi Zehra ile hemen iletişime geçti. Evini ziyaret eden belediye ekibi, Kuzgun’a bisikletini teslim etti. Anne ve babası ayrı olan, annesi ve abisiyle beraber dedesinin yanında kalan genç kız, ailesinin maddi durumundan dolayı en büyük hayalim dediği bisikleti hep ertelemek zorunda kaldığını kaydetti. Bu hayalini daha fazla ertelememek için şansını internet sitesinde denemek istediğini anlatan Kuzgun, Uzun zamandır bisiklet alma hayalim vardı. Ama maddi sebeplerden dolayı pek mümkün değildi. Daha sonra annemle konuştum ‘ben bisiklet almak istiyorum’ dedim, ama sonra bu hayalimi erteledim. Ancak Büyükşehir Belediyesinin web sitesine girdim ve orada dilek-istek bölümünü gördüm. Pek inanmıyordum ama bir deneyeyim dedim şansımı. Daha sonra mesaj gönderdim. İki gün sonra dönüş yapıldı. Başta inanamadım, çok heyecanlandım diye konuştu.

Belediye yetkililerine tekrar tekar teşekkür eden Kuzgun, dünyanın en mutlu çocuğu olduğunu da sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan (Özel haber) Gaziantep Emniyeti önüne bırakılan motosiklet paniğe neden oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir